Nahrávam ...

O aMusevity® kto sme

Sme odborníci na dane, účtovníctvo aj personalistiku!

Rýchla doba a online životný štýl si vyžiadali svoju daň. Ako odborníci na dane vám radi pomôžeme aj s tou vašou. A nielen to! Naša spoločnosť aMusevity®, je pre vás na trhu už od roku 2012 a poskytuje komplexné služby v oblasti účtovníctva, daní, personalistiky, právnych služieb a auditu. Za našu kvalitu hovoria naše výsledky, vďaka ktorým sme jednou z najstabilnejších spoločností na trhu. Tím mladých, kreatívnych a skúsených ľudí vám pomôže aj pri zakladaní spoločnosti a výbere ekonomicky vhodného typu pre vaše podnikanie. Vášmu virtuálnemu officu poskytneme našu adresu a postaráme sa aj o vaše mzdy či faktúry.

Náš názov vystihuje našu prácu, ku ktorej nás každodenne inšpiruje A MUSE, (múza) prinášajúca celému nášmu tímu dávku kreatiVITY, poriadny kus profesionality, veľa responsibility a zároveň simplicity, vďaka čomu u nás nájdete aj reliability. Jednoducho povedané, sme aMusevity® - zodpovední, spoľahliví a prístupní pre každého, kto potrebuje naše služby.Snažíme sa byť najlepší a aj preto naša spoločnosť získala niekoľko ocenení a certifikátov, ktoré dokazujú kvalitu ponúkaných služieb:

Jednoduchosť je online! Zjednodušujeme a zároveň pre vás rozširujeme naše služby na verziu online, aby sme boli pre vás dostupní prakticky nonstop. Ak chcete vedieť, ako sa pohybujú „vaše čísla“, stačí sa pripojiť na internet a vaše výsledky môžete sledovať dokonca aj prostredníctvom smartfónu či tabletu. Vieme vám poskytnúť prehľad o vašich účtovných záležitostiach v reálnom čase a dôkladne archivujeme všetky dokumenty na troch nezávislých zabezpečených online úložiskách.

Zaujali sme vás?
Neváhajte nás kontaktovať