Nahrávam ...

Mzdy a personalistika základ úspešného podnikania

Podnikanie ide ruka v ruke so mzdami a personalistikou.

Ako zamestnávateľa vás zaregistrujeme na daňovom úrade, v sociálnej poisťovni aj v zdravotnej poisťovni. Pre vašich zamestnancov vypracujeme pracovnú zmluvu, postaráme sa o ich registráciu na príslušných úradoch, vypracujeme aj dovolenkový plán a iné potrebné dokumenty.

Či už máte zamestnancov na plný pracovný úväzok, dohodu alebo inú zmluvu, za vykonanú prácu je potrebné vyplatiť mzdy. Ako odborníci v oblasti mzdového účtovníctva vieme spracovať podklady a následne vypočítať mzdy, odvody aj zrážky, poradíme v optimalizácií mzdových nákladov a samozrejmosťou je aj ročné zúčtovanie dane. Výplatné pásky pre každého zamestnanca vieme spracovať a zaslať v obálke s potlačou vášho firemného loga alebo v elektronickej podobe zaheslované jedinečným heslom. Zasielame priamo na email konkrétneho zamestnanca.

Ak využívate systém SAP, vytvoríme vám CSV súbor na import a mzdy vašich zamestnancov sa zaúčtujú automaticky. Cez internet banking môžete jednoducho zaplatiť všetky príkazy na úhradu, ktoré budete mať vopred pripravené a naimportované vo vašej banke. Jednoducho, rýchlo a online.

Vypracujeme Vám
cenovú ponuku ?